Atelye Mim Mimarlık, mimar Ozan Tüzün ve Suzan Tüzün yönetiminde Adana ve çevre iller başta olmak üzere ulusal ölçekte projeler üreten mimarlık ve iç mimarlık şirketidir.

1984 yılında Ozan Tüzün’ün Adana’da kurduğu mimarlık ofisine 1987 yılında mimar Suzan Tüzün’ün katılmasıyla son şeklini almış, 1992 yılında şirketleşmiştir.

Ağırlıklı olarak konut, ofis, ticari ve karma fonksiyonlu yapılar ile turizm, sağlık, eğitim yapıları konularında üretim yapan Atelye Mim Mimarlık, projelerinde işverenlerinin hedeflerine paralel olarak, bulunduğu çevre ile uyumlu çağdaş ve fonksiyonel mimari ürünler ortaya koymayı hedefler.

30 yılı aşkın tecrübesi ile mimarlık, iç mimarlık, proje geliştirme, uygulama ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Farklı ölçeklerde çok sayıda projeyi, ön konsept aşamasından uygulamaya kadar aynı hassasiyet ile tamamlamıştır.

Büronun üretim mekanı Ozan Tüzün ve Suzan Tüzün’ün gerek akademik gerekse sosyal sorumluluk alanındaki çalışma ve araştırmalarından edindikleri deneyim ile devamlı araştıran ve öğrenen bir mimarlık atelyesi kimliğindedir.